ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE

Powtarzalność, pewność i szybkość działania.

DGSA Serwis od 2003 roku jest dostawcą oprogramowania wspierającego działania osób i podmiotów zaangażowanych w proces przewozu towarów niebezpiecznych oraz realizujących czynności związane z tym przewozem. Nasze aplikacje pozwalają na zautomatyzowanie procesu generowania dokumentów przewozowych oraz ułatwiają korzystanie z załączników do Umowy ADR.
Na bazie naszych standardowych produktów powstają również rozwiązania dedykowane dla klientów, działające ściśle według ich wymagań i zapewniających osiągnięcie optymalnego przebiegu procesów biznesowych.
ADRInfo – aplikacja wykorzystywana przez nadawców, przewoźników, organy kontrolne i doradców DGSA. Dzięki niej korzystanie z treści ADR staje się proste i szybkie
ADRListy – aplikacja dla podmiotów zobowiązanych do generowania dokumentów przewozowych ADR. Podstawa większości naszych rozwiązań dedykowanych
Rozwiązania dedykowane – jeśli Klient potrzebuje specjalnego rozwiązania, wpasowanego w jego procesy biznesowe i opartego o posiadane systemy informatyczne.